+38 050
736 11 59

 1 000 .
Веб дизайн
Куди перш за все звертається сучасна людина, щоб отримати необхідну інформацію, купити/продати/обміняти що-небудь? Навряд чи, в газету. І вже точно не в бібліотеку. Сучасна людина вибирає безмежні простори всезнайки-Інтернету.
 200 .
Графічний дизайн
Ідея, народжена в надрах Вашого бренду, повинна голосно заявити про себе — втілитися у витонченій візитці, солідному каталозі або функціональному календарі, ненав’язливо поманити за собою привабливим флаєром і переконати, що Ваша компанія — саме те, про що мріє споживач.
 1 000 .
Верстка
Згідно статистики, грамотно зверстана сторінка рекламного буклету/каталогу/журнальної публікації на 50% збільшує оглядовість рекламних оголошень. Майстерність дизайнера полягає в тому, щоб змусити кожен елемент дизайну працювати на Вас
 100 .
Фірмовий стиль
Деталі вирішують усе, і від того, наскільки професійно — оригінально, вдумливо, «з родзинкою» будуть підібрані найдрібніші складові Вашого фірмового стилю, залежить сприйняття продукції/послуги в очах споживачів.
 500 .
Зовнішня реклама
Якщо Ви бажаєте, щоб споживач дізнався про Ваш товар/послугу, зацікавився ним і вирішив його придбати, було б нерозумно, з Вашого боку, упустити такий ефективний інструмент, як якісно виконана зовнішня реклама.
 80 .
Копірайтинг
Він проникає у свідомість споживача, виявляючи його потаємні бажання, зачіпає тонкі струни душі. Він наділяє Ваш бренд мовою, індивідуальністю і дає йому ім’я. Він знає, що споживачі люблять вухами — в його владі навчити Ваш бренд говорити на одній мові з потенційними Клієнтами.